Kim Jesteśmy?
Schola San Damiano jest zespołem muzycznym działającym przy parafii Św. O. Pio z Pietrelciny we Wrocławiu-Partynicach.
Co robimy?
Ubogacamy pieśnią msze święte niedzielne o godzinie 10:30. Naszym śpiewem chcemy się modlić i sprawić, by Eucharystia przeżywana była w wyjątkowy sposób. Oprócz śpiewania na Mszach świętych organizujemy występy (np. Jasełka), uczestniczymy w koncertach, odwiedzamy naszych przyjaciół w Jaszkotle.
Gdzie nas znajdziesz?
Aby nasz śpiew był miły dla ucha musimy ćwiczyć, bo jak mówi przysłowie: „z pustego i Salomon nie naleje”.
Nasze próby odbywają się w każdy czwartek o godz. 18:30 w świetlicy wiejskiej (mała sala), która mieści się w szkole w Wysokiej przy ul. Chabrowej 99 oraz w niedziele o godz. 10:00 w kościele.
Dołącz do nas!
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci chcące śpiewać w scholi oraz osoby grające na instrumentach (smyczkowych, na flecie, dudach, basie, bongosach..).
Czekamy właśnie na Ciebie!
A oto nasz wspaniały chór:
Justynka
Jestem Justyna. Uwielbiam grać w koszykówkę, pisać, pływać, siatkówka też nie jest zła. Mam psa, Pero i papugę Tini, bardzo lubię się z nimi bawić.
Ala
Alusia bardzo lubi śpiewać, być małą aktorką oraz uwielbia zabawy na śniegu 🙂
Zosia
Lubię pływać i rysować, ale najbardziej
uwielbiam śpiewać razem z naszą Scholą.
Gabrysia
Dusza towarzystwa. Na co dzień trenuje siatkówkę. W wolnym czasie tworzy małe cuda metodą decoupage i śpiewa, śpiewa, śpiewa…
Karolinka
Mam dopiero 5 lat, a już świetna ze mnie ogrodniczka. Najbardziej lubię pomagać dziadkowi i sadzić z Nim roślinki.
Jagoda
Mam na imię Jagoda. Moje życiowe motto brzmi “Gdzie śpiew tam idź, tam dobre serca mają. Bo ludzie źli, ach uwierz mi, ci nigdy nie śpiewają”
Julia
Jestem wysportowaną marzycielką. Kocham góry, las i morze. Poza śpiewaniem tańczę i rysuję; w zimie jeżdżę na nartach i łyżwach; w lecie gram w tenisa i jeżdżę na rolkach.
Ale przede wszystkich uwielbiam bujać w obłokach 🙂
Marta
Roztańczona i rozśpiewana; obdarzona wielką wyobraźnią.
Bardzo lubi pływać i jeździć na rowerze. Chętnie spędza czas z siostrami, z którymi gra w planszówki i na komputerze.
Ola
bardzo lubi pływać, potrafi głęboko nurkować, pięknie czyta, uwielbia czytać bratu wieczorem bajki, lubi muzykę, taniec, śpiewa, uczy się gry na gitarze i keyboardzie.
Jesienią 2016 wzięła udział w projekcie „Podziel się dzieciństwem” i oddała swoje piękne długie włosy na peruki, dla dzieci z nowotworami.
Hubert
dla przyjaciół Hubcio.
Jest mistrzem komponowania owocowych sałatek, dociekliwy i kreatywny, lubi śpiewać i brzdąkać na gitarze
Pola
Jestem miłośniczką książek, rolek i nart. Ogromną radość sprawia mi śpiewanie w Scholi. Uwielbiam jeść lody o każdej porze dnia.